PRIVATUMO POLITIKA

Stengdamiesi savo automobilių nuomos klientams bei Native Rental svetainės lankytojams aiškiai apibrėžti savo nuostatas dėl klientų pateikiamų asmeninių duomenų naudojimo bei saugojimo ir išreikšdami tvirtą nuostatą ginti savo klientų privatumą, viešai skelbiame Native Rental automobilių nuomos svetainėje naudojamus informacijos rinkimo, saugojimo bei platinimo metodus.

Automobilių nuomos kompanija Native Rental nerenka informacijos asmeniškai apie Jus (vardas, el.pašto adresas ir pan.), iškyrus atvejus, kai tokią informaciją sąmoningai ir žinodamas pateikiate Jūs pats. Native Rental svetainėje pateikiamose automobilių rezervacijos, užklausų, atsiliepimų ar anketų formose gali būti prašoma pateikti asmeninę Jūsų informaciją (vardą, telefono numerį, el.pašto adresą ar kt.) bei demografinius duomenis (amžių, lytį ar kt.).

Šie duomenys mums reikalingi Jūsų automobilio nuomos užsakymo įvykdymui bei elektroniniam automobilio rezervacijos patvirtinimui išsiųsti. Taip pat Jūsų asmeniniai duomenys gali būti panaudoti mūsų teikiamų autonuomos paslaugų kokybei gerinti, Native Rental svetainei tobulinti bei tiesioginės rinkodaros tikslais.

Be aiškaus Jūsų sutikimo Jūsų asmens duomenų neteikiame jokioms trečiosioms šalims. Pasiliekame teisę atskleisti Jūsų asmeninę informaciją tik tuo atveju, jei to bus reikalaujama tinkamo teisinio proceso metu (šaukimas į teismą, įstatymas ar teismo nurodymas, kelių eismo taisyklių pažeidimas).

Native Rental apie klientus surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Visi Native Rental komandos nariai raštiškai įsipareigoję neatskleisti trečiosioms šalims ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie klientus ar interneto svetainės lankytojus.

Native Rental svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Mes neatsakome už šių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

Native Rental pasilieka sau teisę šią privatumo politiką keisti. Tokiu atveju, apie pakeitimus paskelbsime automobilių nuomos svetainėje Native Rental. Naudodamiesi svetainės nativerental.com galimybėmis, Jūs sutinkate su informacijos apie Jus rinkimu ir naudojimu, kaip tai nurodyta šioje politikoje.

Šioms privatumo politikos sąlygoms taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi kilę ginčytini klausimai sprendžiami tarpusavio susitarimu. Susitarimo nepasiekus – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka Lietuvos Respublikos teisme.